Ādažu peldēšanas komanda sezonu sāk ar sensāciju -sacensībās “Septembra starti” 28. un 29. septembrī Ķīpsalas peldbaseinā!

30.09.2024.

“Sezona uzsākta labi. Katra sporta klase parasti prasa vismaz vienas sezonas smagu darbu. Ja Artūra pirmā sporta klase bija likumsakarīgs rezultāts, tad Amēlijas sniegums ir kas īpašs,” atzīst Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Pāvels Murāns.

Sacensību pirmajā dienā savā vecuma grupā Amēlija 100m peldējumā uz muguras izcīnīja trešo  vietu un izpildīja 2. sporta klases normatīvu. Viņas treneris P. Murāns lielisko sasniegumu skaidro ar meitenes uzcītību gan izbraukuma treniņos augustā Liepājā, gan tagad Ādažu peldbaseinā, kur jaunā sportiste aizvada līdzvērtīgus treniņus ar gados vecākiem savas komandas biedriem.

Veiksmīgi sezonu iesācis arī Artūrs Andrijausks, izpildot 1. sporta klases normatīvu gan 50m, gan 100m peldējumā uz muguras. Viņam personīgie rekordi arī 50m un 100m peldējumā brīvajā stilā.

Kopumā sacensībās izcīnītas 5 medaļas. Divas zelta godalgas 50m un 100m peldējumos brasā ieguva Kristaps Čilipāns. Sudrabu 50m peldējumā brasā izcīnīja Alberts Fridrihs Teibe. Sacensību kopvērtējumā pēc izcīnītajiem FINA punktiem divu distanču summā Kristaps Čilipāns kļuva par sacensību līderi (1365 p.).

Kopumā sacensībās “Septembra starti”, kas norisinājās 28. un 29. septembrī Ķīpsalas peldbaseinā, piedalījās 16 ĀBJSS peldētāji.

Informāciju sagatavoja: treneris Pāvels Murāns